• Festyn rodzinny

• W dniu 5 czerwca 2022 r. w Szkole Podstawowej w Wyczółkach odbył się Festyn Rodzinny. Uczniowie, rodzice i społeczność lokalna mieli możliwość niedzielne popołudnie spędzić aktywnie, korzystając z przygotowanych atrakcji.

Dużym zainteresowaniem cieszyły się dmuchane zjeżdżalnie i trampolina bungee. Animatorka Eliza zaproponowała dzieciom i młodzieży szereg zabaw muzyczno-ruchowych. Ochotnicze Pogotowie Ratunkowe z Sochaczewa prowadziło pokaz pomocy przedmedycznej. Żołnierze 37. Sochaczewskiego Dywizjonu Rakietowego Obrony Powietrznej uczyli sprawnego strzelania do celu. Wielką atrakcją okazały się zajęcia z udziałem Ochotniczej Straży Pożarnej z Wyczółek. Ogromne powodzenie miała również loteria fantowa.

Uczestnicy festynu mogli skosztować smakołyków przygotowanych przez kuchnię szkolną i rodziców, a mieli do wyboru: grochówkę, hot-dogi, ciasta, lody, popcorn, napoje, watę cukrową, kawę, herbatę. Festyn  przebiegał w miłej atmosferze. Wszyscy czekają na podobne spotkanie za rok.

Imprezę w ten piękny słoneczny dzień udało się zorganizować dzięki: Urzędowi Gminy w Sochaczewie, Bankowi Spółdzielczemu w Sochaczewie, hurtowni warzyw i owoców Mo-Le-Ko w Sochaczewie, Bakomie w Elżbietowie, Zakładowi Przetwórstwa Mięsnego w Kuznocinie, piekarni Bogumiła Derewicza w Sochaczewie, firmie ORECO w Sochaczewie, gospodarstwu sadowniczemu „Tęczowy Ogród” w Brzozowcu, firmie „Aljeka” Jerzego Kaczora w Sochaczewie, firmie reklamowej ART MASTER w Andrespolu, firmie „Remondis” w Sochaczewie.

Wszystkim sponsorom serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

• Dzień mamy i taty

• Mama i tata to pierwsze słowa każdego dziecka👨‍👩‍👧‍👦🏠 Dla małego dziecka rodzice to najważniejsze osoby w jego życiu, należy więc dbać, troszczyć się i pielęgnować więź między dzieckiem a rodzicem. ♥️♥️

Z tej właśnie okazji 2 czerwca  w naszym oddziale przedszkolnym odbyło się przedstawienie pt. "Bajkowy pociąg..".🚂🚂

Na koniec wszyscy udali  się na wspólne ognisko,🔥 gdzie odbyły się różne zabawy.

Atmosfera była miła i przyjemna 😊😊😊

Dziękujemy ♥️♥️♥️

• Zielona szkoła

• Od  30 maja do 1 czerwca przebywaliśmy na zielonej szkole w Lidzbarku Welskim w ośrodku wypoczynkowym Halo Mazury.

Choć pogoda była zmienna bawiliśmy się świetnie. Mieliśmy okazję skorzystać z archery geames, quadów, strzelnicy, ścianki wspinaczkowej, segway’ów, zorbingu,  aqua zorbingu, braliśmy udział w cudownych grach i zabawach oraz do woli korzystaliśmy z boisk i placów zabaw.

W drodze powrotnej odwiedziliśmy Bazylikę w Czerwińsku nad Wisłą.