W czerwcu odbyło się podsumowanie dwóch konkursów: Powiatowego Konkursu Literackiego na Bajkę Terapeutyczną oraz Powiatowego Konkursu Plastycznego TwórCzyStwór – wyraź kreatywnie swoje emocje”, które były skierowane do uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z terenu powiatu sochaczewskiego. Dwie nasze uczennice z klasy VI zdobyły wyróżnienia. Zuzanna Terenowicz w konkursie literackim, zaś Olga Pastuszko w konkursie plastycznym. Gratulujemy.
Wyróżnienia dla naszych szóstoklasistek
Wyjazd integracyjny
W środę 16 czerwca uczniowie klas I-V wybrali się na wycieczkę integracyjną do gospodarstwa agroturystycznego "Almara", położonego w Budach Iłowskich. Dzieci uczestniczyły w wielu aktywnościach sportowych, m.in.: strzelały z łuku, wiatrówki, grały w piłkę nożną, koszykówkę, badmintona, bilard, piłkarzyki, skakały na trampolinie i bawiły się na placu zabaw. Główną atrakcją dla dzieci była wizyta w stajni, gdzie uczniowie poznali zasadę pielęgnacji koni, a także każdy z nich miał możliwość wsiąść na konia i spróbować swoich sił w jeździe konnej. Dzieci były bardzo zadowolone z pobytu na łonie natury i bardzo chętnie uczestniczyły we wszystkich proponowanych aktywnościach fizycznych.
5
Kartę rowerową już mamy!
W dniu 14 czerwca 2021 r. uczniowie klasy IV i V przystąpili do praktycznego egzaminu na kartę rowerową. Warunkiem dopuszczenia do tego egzaminu było pozytywne zaliczenie testu z zakresu znajomości ruchu drogowego. Część teoretyczną zaliczyło 21 uczniów, którzy przystąpili do egzaminu praktycznego i ukończyli go z wynikiem pozytywnym. Nad bezpiecznym i sprawnym przeprowadzeniem egzaminu czuwał zaproszony funkcjonariusz Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie- p. aspirant Ireneusz Żurek, p. Anna Pasztuszko- nauczyciel wych. fizycznego i koordynator wychowania komunikacyjnego- p. dyr. Alicja Gałaj.
11
KONKURS FOTOGRAFICZNY Najciekawsze zakątki naszej Ojczyzny - VI edycja
KONKURS FOTOGRAFICZNY Najciekawsze zakątki naszej Ojczyzny - VI edycja
Fundacja Szkół Sióstr Nazaretanek w Warszawie zaprasza do udziału w VI edycji Konkursu Fotograficznego "Najciekawsze zakątki naszej ojczyzny".
Podstawowym celem konkursu jest promowanie piękna naszego kraju oraz odkrywania niezwykłych zakątków naszej Ojczyzny; rozbudzanie wśród młodzieży zainteresowania przyrodą, kulturą i tradycją naszej Ojczyzny; rozwijanie umiejętności obserwacji, wrażliwości artystycznej, inwencji twórczej i kreatywności oraz prezentacja twórczości młodzieży w dziedzinie fotografii.
Honorowy Patronat nad konkursem objęli:
- Minister Edukacji Narodowej
- Marszałek Województwa Mazowieckiego
- Prowincja Warszawska - Zgromadzenie Sióstr Najświętszej Rodziny z Nazaretu
- Katedra Fotografii i Genologii Dziennikarskiej, UW
- Fotoklub RP Stowarzyszenie Twórców
- Rosikon press
- Centrum Fotografii Krajoznawczej PTTK
- KONDRAT- MEDIA
Patronat Medialny:
- Radio dla Ciebie
- Czasopismo „Geografia w Szkole”
Tematem fotografii powinny być niezwykłe krajobrazy, zabytki i urokliwe miejsca naszej Ojczyzny. Mogą to być miejsca dotąd nieznane lub mniej znane, ale wykonane w niestandardowych ujęciach, prezentujące w ciekawy i niekonwencjonalny sposób ich walory.
Konkurs odbywa się w dwóch kategoriach wiekowych:
- I. Szkoła podstawowa (kl. IV-VIII).
- II. Szkoła średnia.
Ogłoszenie konkursu: 1 czerwca 2021 r.
Nadsyłanie prac do dnia 30 września 2021 r.
Rozstrzygnięcie konkursu: 30 października 2021 r.
Regulamin konkursu: REGULAMIN
Prace należy przesłać drogą elektroniczną za pomocą formularza zgłoszeniowego: FORMULARZ
Więcej informacji na stronie internetowej:
Wycieczka do Warszawy
10 czerwca uczniowie klas I-IV wybrali się na wycieczkę edukacyjną do Warszawy. Dzieci wysłuchały koncertu muzycznego w Stołecznym Centrum Edukacji Kulturalnej w ramach projektu "Poranki Muzyczne", a następnie udały się na zwiedzanie Starego Miasta. Uczniowie odwiedzili Stary Rynek, Pomnik Małego Powstańca, a także Kolumnę Zygmunta III Wazy. Na zakończenie wycieczki dzieci wybrały się do Królewskich Ogrodów.
2
Wyniki konkursu plastycznego z okazji Święta Pracy pt. Kim będę, gdy dorosnę?
Z przyjemnością informujemy, że świetlicowy konkurs plastyczny pt. „ Kim będę, gdy dorosnę”? został rozstrzygnięty. Dziękujemy wszystkim dzieciom, którzy podjęli wyzwanie i wykonali piękne prace plastyczne. Uczniowie wykazali się pomysłowością oraz kreatywnością.
A oto zwycięzcy:
I miejsce – Julia Babulewicz
II miejsce – Agata Kowalik
III miejsce – Gabriela Roztropińska
Pozostałe prace otrzymały wyróżnienia.
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.
„SZKOŁA MŁODYCH PATRIOTÓW”
Z przyjemnością informujemy, że uczniowie Szkoły Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Wyczółkach zdobyli tytuł: „SZKOŁA MŁODYCH PATRIOTÓW” w ramach ogólnopolskiego konkursu zorganizowanego przez Studium Prawa Europejskiego z siedzibą w Warszawie. W realizacje zadań zaangażowani byli wszyscy uczniowie, a koordynatorem działań szkolnych była p. Beata Kłosińska. Celem projektu było krzewienie wśród dzieci i młodzieży postaw patriotycznych w kontekście historii państwa i narodu polskiego, uświadomienie na czym polega współczesny, mądry i odpowiedzialny patriotyzm. Zrealizowano 9 zadań, poprzez które uczniowie poznawali sylwetki i czyny polskich bohaterów oraz szukali odpowiedzi na jakich wartościach dzisiaj powinno budować się postawy patriotyczne. Wszystkie zadania zostały ocenione przez jury projektu i za ich wykonanie szkoła otrzymała 100% punktów, i tytuł „Szkoły Młodych Patriotów” oraz certyfikat.
Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej im. Janusza Kusocińskiego w Wyczółkach
We wtorek 1 czerwca Szkoła Podstawowa w Wyczółkach obchodziła jeden z najbardziej lubianych i wyczekiwanych przez dzieci na całym świecie dni w roku – Dzień Dziecka. Tego dnia nie było tradycyjnych lekcji. Uczniowie wraz z nauczycielami zebrali się na placu przy szkole. Wszystkich powitała Pani Dyrektor i po złożeniu życzeń zaprosiła do wspólnej zabawy.
Na dzieci czekało wiele ciekawych gier i zabaw, w których uczniowie mogli ze sobą rywalizować. Wyśmienitą zabawę zapewnił zespół animatorów wraz z DJ-em. Na boisku szkolnym rozegrane zostały mecze. Zarówno uczniowie, jak i nauczyciele wzięli udział w konkurencji przeciągania liny – dziewczęta contra chłopcy. Płeć piękna wbrew stereotypom pokazała, że wcale nie jest słaba i zwyciężyła. Każdy mógł również wyszaleć się na dmuchanych zjeżdżalniach i trampolinach.
Zapewniony był także poczęstunek – wszyscy mogli skosztować pysznej grochówki, lodów i soków. Ogromną przyjemność sprawiły dzieciom wręczone za uczestnictwo w zabawach upominki.
Ważnym gościem spotkania był przedstawiciel Komendy Powiatowej Policji w Sochaczewie, który wygłosił prelekcję na temat bezpiecznych wakacji.
Wszyscy żałujemy, że ze względu na obostrzenia pandemiczne na tegoroczne obchody Dnia Dziecka nie mogliśmy zaprosić rodziców. Wierzymy jednak, że w przyszłym roku będziemy bawić się już razem. Uśmiechy i podekscytowanie uczniów w tym dniu pokazały, że to nie świat wirtualny, a rzeczywisty daje najwięcej radości.
Spotkanie z okazji Dnia Dziecka na pewno nie odbyłoby się bez wsparcia zaprzyjaźnionych ze szkołą firm i instytucji. Szczególne podziękowania należą się:
- Gminie Sochaczew
- Komendzie Powiatowej Policji w Sochaczewie
- Firmie Grupa ALJEKA - Jerzy Kaczor
- Firmie Handlowo-Usługowej Przetwórstwa Mięsnego w Kuznocinie
- Chłodni Mazowsze w Sochaczewie
- Gospodarstwu Sadowniczemu "Tęczowy Ogród" - Marcin Wasilewski
15
Autobus szkolny - dowóz i odwóz dzieci w dniu 1 czerwca 2021 r.
Egzamin ósmoklasisty 2021
W dniach 25-27 maja 2021r. nasi ósmoklasiści pisali pierwszy poważny egzamin. Musieli się wykazać wiedzą z języka polskiego, matematyki i języka angielskiego. Mimo trudnych warunków związanych z pandemią wszyscy przystąpili do egzaminu. Życzymy naszym uczniom wspaniałych wyników, które umożliwią im dostanie się do wymarzonych szkół!
Paka dla zwierzaka!
W naszej szkole właśnie ruszyła zbiórka karmy i akcesoriów dla podopiecznych Fundacji Kundelek i będzie ona trwała do końca maja. Zachęcamy wszystkich do pomocy i wsparcia. Podpisane dary przynosimy do świetlicy szkolnej, lub zostawiamy w holu. Razem możemy więcej!
Tydzień Bibliotek
W dniach 8 – 15 maja 2021r. obchodziliśmy XVIII Tydzień Bibliotek. Z tej okazji biblioteka szkolna przygotowała konkursy dla klas IV-VI i VII-VIII. Przez cztery kolejne dni uczniowie rozwiązywali zadania związane z książką, czytaniem, pisarzami... Musieli np. znaleźć ukochaną/ukochanego znanej postaci (literackiej, filmowej, historycznej), odpowiedzieć na pytanie, w jakiej książce mieszka dany bohater czy poprawić błędnie podany tytuł utworu. W zabawie wzięło udział 10 osób.
A oto lista nagrodzonych uczniów:
Klasy IV-VI
Filip Pytlak (46 pkt.) – I miejsce
Krzysztof Mechacki (36 pkt.) – II miejsce
Klasy VII-VIII
Bartłomiej Orzechowski (37 pkt.) - I miejsce
Agata Grabowska (32 pkt.) - II miejsce
Patrycja Kantarska (25 pkt.) - III miejsce
"Safety Smart! - Mój bezpieczny świat"
W miniony piątek uczniowie klas 0-III mieli okazję uczestniczyć w warsztatach UL International Polska. Razem z bohaterami bajki Disneya "Król Lew" poznali zasady bezpieczeństwa podczas podróży różnymi środkami transportu. Dzieci były bardzo aktywne podczas zajęć i na pamiątkę tego spotkania otrzymały upominki.
Nabór do szkół ponadpodstawowych
Rozstrzygnięcie konkursu ekologicznego pt. "Drugie życie odpadów"
Z okazji Dnia Ziemi w naszej szkole odbył się konkurs ekologiczny pt. "Drugie życie odpadów". Uczniowie klas I-III wykazali się kreatywnością i stworzyli piękne prace. Oto lista nagrodzonych osób:
I miejsce:
Natalia Szymańska - kl. I
Blanka Zielonka - kl. I
Wiktoria Baczyńska - kl. I
Gabriela Roztropińska - kl. I
Krzysztof Sajnacki - kl. II
II miejsce:
Nadia Adamcewicz - kl. I
Aleksandra Kubik - kl. I
Aleksander Mościcki - kl. I
Kornelia Nowecka - kl. II
III miejsce:
Martyna Sylwestrzak - kl. III
Patryk Agu - kl. III
Wyróżnienia:
Karolina Kubanowska - kl. I
Filip Nowecki - kl. II
Patryk Łasica - kl. II
Oskar Gal Kalendarov - kl. II
Marta Radwańska - kl. III
Maria Figat - kl. III
Klaudiusz Bartkowski - kl. III
Filip Chrzanowski - kl. III
Kaja Roznowska - kl. III
Julia Babulewicz - kl. III
Maja Wołczyńska - kl. III
Nagrodzonym uczniom serdecznie gratulujemy!
Dni Polonistyczne
W ramach tradycyjnych Dni Polonistycznych w szkole zorganizowano konkurs literacki na fraszkę o książce oraz konkurs recytatorski poezji patriotycznej. Obydwa wydarzenia przeprowadzono w formie online. Oto wyniki konkursu literackiego: 1 miejsce- Zofia Karpińska, 2 miejsce- Maja Pindor, 3 miejsca- nie przyznano. W konkursie recytatorskim poezji patriotycznej 1 miejsce zajęła Patrycja Kantarska, 2 miejsce- Jakub Gałaj, Agata Grabowska, 3 miejsce- Zofia Karpińska, wyróżnienia zaś zdobyły: Daria Zastawna, Oliwia Kopacz, Z. Nowecka i N. Rychlicka. Wśród utworów wybieranych do recytacji dominowały utwory patriotyczne A. Mickiewicza, J. Słowackiego, M. Konopnickiej, Cz. Janczarskiego.
A oto nasi fraszkopisarze i ich utwory.
Zofia Karpińska
Na złotą książkę
Leży książka na regale.
Nikt nie patrzy na nią wcale.
Dziś na półce czegoś szukam,
nagle słyszę, że coś stuka.
Złota książka kartki trąca,
Przewija je tak bez końca.
Cóż to znaczy? To ciekawe-
tak zaczęłam tę zabawę.
Obok złotej- inne stały,
również pięknie zachęcały.
Skusiłam się więc ciekawa:
-Jak zabawa- to zabawa!
Historii tyle się mieści
i przeróżnych opowieści.
Są przygody, tajemnice,
podobieństwa w nas... różnice.
Można z nich wyczytać wiele,
sięgam po nie coraz śmielej.
Widzę dalej, barwniej, więcej,
jest już tego... w obie ręce.
Maja Pindor
Na spory...literackie
Powieść bajce powiedziała:
- "Czyś ty stara zwariowała!?
Ciebie nikt już nie przeczyta,
Teraz fraszka nam rozkwita."Na to druga rzecze dumnie:
- "Piękne wiersze są dziś u mnie."
Tak droczyły się dzień cały,Aż zupełnie zapomniały,
Że komiksy obok były,
Te w recenzjach zwyciężyły.
Morał prosty się z tego snuje,
Że żadna wiedza się nie zmarnuje.
Kursy autobusu szkolnego od 17 maja 2021
Od dnia 17 maja br. kursują dwa autobusy.
Z Andrzejowa Duranowskiego wyjeżdża o godz.7.00. Opiekę sprawuje p.T.Kowalczyk.
Drugi autobus wyjeżdża z Bielic o godz.7.30. Opiekę sprawuje p.A.Kowalik.
Odwóz dzieci - pierwszy kurs o godz.13.45, drugi kurs o godz.15.35.
Konkurs na najciekawsze opowiadanie lub bajkę dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego
Informujemy o organizowanym przez Główny Inspektorat Transportu Drogowego konkursie na najciekawsze opowiadanie lub bajkę dotyczące bezpieczeństwa ruchu drogowego. Konkurs jest organizowany w ramach obchodów Europejskiego Dnia Bezpieczeństwa Ruchu Drogowego.
Celem konkursu jest edukacja i promowanie właściwych postaw oraz popularyzacja wiedzy z zakresu bezpieczeństwa w ruchu drogowym wśród jego najmłodszych uczestników.
Zwracamy się z prośbą o rozpowszechnienie informacji o konkursie wśród nauczycieli i uczniów. Szczegółowe informacje na temat konkursu są dostępne na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Transportu Drogowego.
Konkurs na prezentację multimedialną „Piękno naszej Ojczyzny - Mazowsze"
WSZELKICH INFORMACJI NA TEMAT KONKURSU UDZIELA NAUCZYCIEL INFORMATYKI - PAWEŁ RZECZYCKI
REGULAMIN KONKURSU
ORGANIZATOR:Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy „Dom na Szlaku” im. gen. Tadeusza Kutrzeby
w Załuskowie, Załusków 8, 96-521 Brzozów. Partnerem zaś i sponsorem nagród jest Starostwo Powiatowe w Sochaczewie.Telefon: 24 277 41 53 (MOW)
CELE:
- rozbudzenie i rozwijanie zainteresowań przyrodniczych, turystycznych, kulturalnych uczniów,
- pogłębianie wiedzy i motywowanie uczniów do poznawania piękna i walorów miejsca w którym żyją,
- rozwijanie umiejętności wyszukiwania informacji oraz tworzenia prezentacji multimedialnej,
- kształtowanie umiejętności selekcji potrzebnych informacji,
- wdrażanie do korzystania z różnorodnych źródeł informacji z poszanowaniem praw autorskich,
- propagowanie aktywnego, bezpiecznego wypoczynku i uprawiania turystyki.
WARUNKI KONKURSU:
- prezentacja powinna być wykonana za pomocą programu Microsoft Power Point
- każdy uczestnik może zgłosić jedną prezentację przedstawiającą opis najciekawszych zdaniem autora pod względem turystycznym walorów przyrodniczych, krajobrazowych lub kulturalnych Mazowsza,
- prezentacja konkursowa musi zawierać od 10 do 20 slajdów. Na pierwszym slajdzie należy zamieścić nazwę konkursu, imię i nazwisko autora pracy, nazwę szkoły. Ostatni slajd powinien zawierać bibliografię (źródła, z których korzystano przy tworzeniu prezentacji, w tym również strony internetowe).
- praca powinna być wykonana samodzielnie, opatrzona imieniem i nazwiskiem autora,
- do każdej pracy powinien być dołączony czytelnie wypełniony formularz zgłoszeniowy, który jest Załącznikiem Nr 1 do niniejszego Regulaminu.- jeśli uczestnik nie ukończył lat 18 do momentu upływu terminu dostarczenia prac jest zobowiązany dołączyć do pracy pisemną zgodę na uczestnictwo rodzica lub opiekuna prawnego, która stanowi załącznik nr 2 do niniejszego Regulaminu.
- prace należy dostarczyć do 20 maja 2021 roku. Prace oraz zeskanowane załączniki należy dostarczyć pocztą elektroniczną na adres mow-zaluskow@wp.pl
- prace, które zostaną przesłane po wyznaczonym terminie lub które będą przygotowane niezgodnie z Regulaminem, nie będą podlegały ocenie.
- dostarczone prace stają się własnością organizatora i nie podlegają zwrotowi.
UCZESTNICY:
Prace będą oceniane w kategoriach wiekowych:
Szkoły Podstawowe kl. V-VIII
Szkoły Ponadpodstawowe
Konkurs dla uczniów szkół z powiatu sochaczewskiego.
OCENA PRAC:
Przy ocenie prac komisja zastosuje następujące kryteria :
- estetyka,
- samodzielność pracy,
- zawartość prezentacji,
- grafika i cała szata graficzna,
- efekt wizualny,
- przejrzystość,
- techniczna poprawność wykonania.
SPOSÓB ROZSTRZYGNIĘCIA KONKURSU:
1. O wyłonieniu zwycięskiej pracy zadecyduje specjalnie powołana Komisja.
2. W skład Komisji wchodzić będą: przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Sochaczewie, Dyrektor Młodzieżowego Ośrodka Wychowawczego „Dom na Szlaku” im. gen. Tadeusza Kutrzeby w Załuskowie oraz wyznaczeni przez niego pracownicy pedagogiczni MOW.
3. Konkurs przewiduje nagrodę główną i wyróżnienia.
4. Decyzja Komisji jest ostateczna i nie przysługuje od niej odwołanie.
5. Komisja zastrzega sobie prawo do nie rozstrzygnięcia Konkursu.
6. Ogłoszenie wyników nastąpi do dnia 05.06.2021 r.
7. Nagrody zostaną dostarczone do placówek laureatów.
8. Lista uczestników i laureatów Konkursu zostanie opublikowana na stronie internetowej placówki oraz Starostwa Powiatowego w Sochaczewie.
UWAGI KOŃCOWE:
- Przekazując pracę na Konkurs, uczestnik zgadza się na umieszczenie prezentacji
na stronach internetowych placówki i Starostwa Powiatowego w Sochaczewie. - Autorzy zgadzają się na publikowanie zwycięskich prac na wszelkich polach eksploatacji.
- Biorąc udział w Konkursie, uczestnik akceptuje jego Regulamin.
- Regulamin niniejszego Konkursu będzie dostępny na stronie
www.domnaszlaku.edupage.org oraz www.powiatsochaczew.pl w zakładce KONKURSY. - Przekazując pracę na Konkurs, uczestnik potwierdza, że wyraża zgodę na zasady zawarte w niniejszym Regulaminie.
- Rodzic/opiekun prawny zgłaszając uczestnictwo swojego dziecka do Konkursu wyraża zgodę na przetwarzanie jego danych osobowych oraz danych osobowych jego dziecka (zgodnie z przepisami ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych, tekst jedn. Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.), w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia Konkursu i wyłonienia zwycięzcy oraz na wykorzystanie wizerunku przez organizatora na potrzeby informowania o wynikach Konkursu. Na potrzeby przeprowadzenia Konkursu organizator utworzy doraźny zbiór danych osobowych. Każdy, kto bierze udział w Konkursie ma prawo wglądu do swoich danych osobowych oraz ich poprawiania. Rodzic i/lub opiekun uczestnika ma również prawo do żądania usunięcia danych, przy czym żądanie takie jest jednoznaczne z rezygnacją z udziału w Konkursie. Podanie danych jest dobrowolne.
- Dane osobowe uczestników Konkursu oraz ich rodziców/opiekunów prawnych przetwarzane będą w zakresie i celach związanych z przeprowadzeniem Konkursu, a w szczególności w celu komunikacji z Uczestnikami oraz wydania nagrody zwycięzcy. Dane osobowe oraz wizerunek zwycięzcy mogą zostać również wykorzystane w celu promocji Konkursu w szczególności poprzez publikację informacji dotyczących zwycięzców Konkursu na stronie internetowej Ośrodka. Administratorem danych osobowych jest Młodzieżowego Ośrodek Wychowawczy w Załuskowie reprezentowany przez dyrektora www.domnaszlaku.edupage.org.
- Organizator nie ponosi odpowiedzialności za podanie przez uczestnika niewłaściwego adresu lub innych danych osobowych.
- Przystępując do Konkursu rodzic/opiekun prawny uczestnika wyraża zgodę na opublikowanie wizerunku swojego dziecka (imię, nazwisko, szkoła) oraz wyraża zgodę na przekazanie do nich autorskich praw na rzecz organizatora, o których mowa w art. 50 Ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawach autorskich i prawach pokrewnych (Dz. U. z 1994 r., Nr 24, poz.83) oraz do publikacji w Internecie.
- Rodzic/opiekun prawny uczestnika poprzez wyrażenie zgody na udział swojego dziecka w Konkursie wyraża zgodę na wykorzystanie przez organizatora wizerunku uczestnika oraz udziela organizatorowi bezpłatnej licencji na wykorzystanie utworu audio, video oraz foto, powstałych w związku z przeprowadzeniem Konkursu, bez ograniczeń czasowych oraz terytorialnych na wszystkich polach eksploatacji określonych w 9 art. 50 ustawy z dnia 4 lutego 1994 r. o prawie autorskim i prawach pokrewnych.
- Osoby odpowiedzialne z ramienia organizatora za nadzór nad właściwym przebiegiem Konkursu: Anna Sadzyńska, Agnieszka Geras, Monika Ciołkowska-Boluk.
- Organizator zastrzega sobie prawo zatrzymania nagrodzonych prac. Udział w Konkursie jest jednoznacznym wyrażeniem zgody na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji postępowania konkursowego.
- Dane osobowe uczestników konkursu będą przechowywane do dnia 31.08.2021r. następnie zostaną komisyjnie zniszczone.
Prace nadesłane na konkurs muszą być pracami autorskimi, nigdy wcześniej
nie publikowanymi oraz nie przedstawianymi na innych konkursach. Nadesłanie pracy na konkurs jest jednoznaczne ze złożeniem deklaracji o tych faktach.
Harmonogram nauczania stacjonarnego i hybrydowego dla uczniów Szkoły Podstawowej w Wyczółkach
Klasy I – III
Od dnia 4 maja uczniowie klas I – III uczestniczą w zajęciach stacjonarnych w szkole (w dniach 25, 26, 27 maja egzamin ósmoklasisty – dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych)Klasa IV
4 (poniedziałek) – 14 (piątek) maja – zajęcia zdalne
17 (poniedziałek) – 19 (środa) maja – zajęcia zdalne
20 (czwartek) – 24 (poniedziałek) maja – zajęcia w szkole
25, 26, 27 maja - egzamin ósmoklasisty – dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych
28 (piątek) maja – zajęcia zdalneKlasa V
4 (poniedziałek) – 14 (piątek) maja – zajęcia zdalne
17 (poniedziałek) – 19 (środa) maja – zajęcia w szkole
20 (czwartek) – 24 (poniedziałek) maja – zajęcia zdalne
25, 26, 27 maja - egzamin ósmoklasisty – dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych
28 (piątek) maja – zajęcia w szkoleKlasa VI
4 (poniedziałek) – 14 (piątek) maja – zajęcia zdalne
17 (poniedziałek) – 19 (środa) maja – zajęcia w szkole
20 (czwartek) – 24 (poniedziałek) maja – zajęcia zdalne
25, 26, 27 maja - egzamin ósmoklasisty – dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych
28 (piątek) maja – zajęcia w szkoleKlasa VII
4 (poniedziałek) – 14 (piątek) maja – zajęcia zdalne
17 (poniedziałek) – 19 (środa) maja – zajęcia zdalne
20 (czwartek) – 24 (poniedziałek) maja – zajęcia w szkole
25, 26, 27 maja - egzamin ósmoklasisty – dni wolne od zajęć dydaktyczno – wychowawczych
28 (piątek) maja – zajęcia zdalneKlasa VIII
4 (poniedziałek) – 14 (piątek) maja – zajęcia zdalne
17 (poniedziałek) – 19 (środa) maja – zajęcia zdalne
20 (czwartek) – 24 (poniedziałek) maja – zajęcia w szkole
25, 26, 27 (wtorek, środa, czwartek) maja - egzamin ósmoklasisty
28 (piątek) maja – zajęcia zdalne
Od 31 maja 2021 r. wszyscy uczniowie klas 1-8 funkcjonują w systemie stacjonarnym
Archiwum Aktualności